Gabinety

Lista najlepszych gabinetów w Warszawie

DentalProtetica – Metamorfozy uśmiechu Warszawa

Stomatologia estetyczna

Ocena: 5 /5 (4 opinie)
aesthetic-medicine

DENTALPROTETICA, to klinika stomatologiczna w Warszawie, która oferuje kompleksowe leczenie dentystyczne oraz szybkie i pełne metamorfozy uzębienia, uśmiechu.

Specjaliści z Dental Protetica, to zespół ludzi wysoko wykwalifikowanych w swoich dziedzinach. To właśnie lekarze stomatolodzy, ortodonci, protetycy, chirurdzy stomatologiczni, dbają o to, aby przeprowadzany zabieg leczenia dentystycznego lub wybielania zębów był szybki, bezbolesny i przebiegał w miłej atmosferze.

Idealne miejsce dla Twojego uśmiechu

 • Stomatologia estetyczna
 • Stomatologia zachowawcza
 • Implantologia
 • Ortodoncja
 • Protetyka
 • Chirurgia
 • Stomatolog dziecięcy
 • Diagnostyka RTG
 • Własne laboratorium protetyczne

Sprawdźcie metamorfozy uśmiechu na stronie Kliniki.

Galeria zdjęć:

  Opinie pacjentów (4):

   Marcin Lyszczarz 23 lipca 2020

   Leczenie - Stomatolog Warszawa

   Ocena: 5 /5

   Zwykle nie bawię się w pisanie opinii bo w kraju bywam raczej weekendowo i ciężko się wypowiadać, ale oczywiście zdarzają się wyjątki. Jakiś czas temu umówiłem się na pierwszą wizytę w DENTALPROTETICA i trafiłem do stomatologa, który na owy moment według mnie nie nadawał się do tego zawodu (nie mam tu na myśli wiedzy i doświadczenia) i miałem rację bo w niedługim czasie już ta osoba tam nie pracowała. Na kolejną wizytę miałem już przyjemność trafić do Pani doktor Kruszyńskiej. Nie chcę oceniać wyglądu samego gabinetu bo jest to naprawdę modern design i mój styl, który od zawsze bardzo mi się podobał a zawsze zwracam uwagę na wiele detali 🙂 Nie chcę również pisać o wyposażeniu tego gabinetu bo jest imponujące a nowe technologie to niejako moja branża. To, że Pani doktor Kruszyńska ma wiedzę, doświadczenie to każdy pacjent jest w stanie dostrzec podczas pierwszej wizyty, ale i to nie jest najważniejsze. Z takim podejściem do pacjenta jakie ma Pani doktor Kruszyńska nigdy wcześniej się nie spotkałem a odwiedziłem conajmniej pięć gabinetów stomatologicznych w okolicy Białołęki Dworskiej. Pisząc jaśniej – unikalne podejście mam na myśli przede wszystkim zrozumienie pacjenta, chęć pomocy, empatię, zaangażowanie a powiedziałbym nawet, że niespotykana w tym zawodzie delikatność. W mojej opinii wypowiedziałem się w superlatywach odnośnie jednej tylko osoby, ale jestem przekonany, że pozostały team DENTALPROTETICA to również pracownicy, którzy mają bardzo wysokie kwalifikacje i kompetencje. Reasumując z czystym sumieniem zdecydowanie polecam DENTALPROTETICA wśród znajomych. W najbliższej okolicy niestety lub stety jak kto woli – brak konkurencji.

   Damian Rzepkowski 23 lipca 2020

   Leczenie - Stomatolog

   Ocena: 5 /5

   Jeśli ktoś ma obawy przed wizytą u dentysty to niech o nich zapomni… Po wejściu do gabinetu DENTALPROTETICA strach został za drzwiami. Pani Doktor Monika oraz pozostała część zespołu to profesjonaliści jakich mało! Podejście do pacjenta, sprzęt oraz umiejętności na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca!

   Kamila Banach 23 lipca 2020

   Leczenie kanałowe - Dentysta

   Ocena: 5 /5

   Trafiłam do gabinetu na leczenie kanałowe z polecenia. Pani doktor Kruszyńska wykazała się serdecznością i profesjonalizmem a leczenie pod mikroskopem to jej domena. Dzięki połączeniu gabinetu z pracownią protetyczną, korona została wykonana szybko i idealnie. Bardzo dziękuję . Pozdrawiam i polecam !

   ⏺ Пoлyчaй в 88 313rub . Пoдpoбнocmи >>> https://forms.yandex.ru/cloud/658e8c0ce010db2171454c8c/?hs=b73d08b46200c6b41f0c2bd171e68f26& ⏺ 10 stycznia 2024

   5tb1yz - wibhfz

   Ocena: 5 /5

   rwdfwg

   Opisz swoje doświadczenie

   Ułatw innym pacjentom podjęcie decyzji. Napisz opinię o swoim lekarzu, podziel się swoimi doświadczeniami!

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   *

   *

   Bardzo dobry lekarz, polecam