Gabinety

Lista najlepszych gabinetów w Warszawie

Dr Beata Dethloff – Klinika Medycyny Estetycznej Warszawa

medycyna estetyczna

Ocena: 3.4 /5 (5 opinie)
aesthetic-medicine

Klinika medycyny estetycznej i anti-aging dr Beata Dethloff w Warszawie.

Opis:

Klinika posiada ogromne doświadczenie w pielęgnacji, profilaktyce oraz leczeniu skóry. W gabinetach wykorzystuje się innowacyjny sprzęt oraz technologie światowej klasy, dzięki którym pacjent ma pewność, że specjaliści są w stanie rozwiązać każdy problem estetyczny z którym się zgłosił do kliniki.

 

Oferta:

W szerokiej ofercie kliniki znajdują się między innymi zabiegi z zakresu: medycyny i ginekologii estetycznej, laseroterapia, dermatologia, endokrynologia, kosmetologia i SPA, trychologia oraz dietetyka.

Warto podkreślić, że w ofercie są również  nowoczesne testy nutrigenetyczne GENODIET iGENESIS, testy na nietolerancje pokarmowe MRT i Food Screen, badanie mikroflory jelitowej MicroFlora Scan oraz badanie profilu kwasów organicznych w moczu (OAP).

Dr n. med. Beata Dethloff – doktor nauk medycznych, lekarz medycyny estetycznej i specjalista w zakresie chorób wewnętrznych II stopnia z doktoratem z Endokrynologii. Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Medycyny Przeciwstarzeniowej prowadzonej przez światowej sławy doktora Tierrego Hertoghe’a oraz Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging pod kierownictwem dr Barbary Walkiewicz-Cyrańskiej. Twórczyni marki nowoczesnych klinik medycyny estetycznej i anti-aging Dr Beata Dethloff, które oferują holistyczną opiekę w zakresie medycyny i ginekologii estetycznej, laseroterapii, dermatologii, kosmetologii i SPA, trychologii, dietetyki oraz testów nutrigenetycznych i pokarmowych.

Galeria zdjęć:

  Opinie pacjentów (5):

   Monika A. 1 lutego 2020

   - Dr Beata Dethloff

   Ocena: 5 /5

   Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani Dr przeprowadziła wnikliwy wywiad. Wiedząc że nie uznaje mocno ingerencyjnych zabiegów zaproponowała mezoterapie osoczem i maxdeep. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

   Ewa Ś. 1 lutego 2020

   - Dr Beata Dethloff

   Ocena: 5 /5

   Jestem pacjentką Pani Doktor od około 2 lat. Pani Doktor jest profesjonalna w każdym calu, jestem bardzo zadowolona z efektów wszystkich zabiegów jakie miałam w tej klinice.

   💙 Сообщение,на ваши данные отправили подарок. Войдите в личном кабинете > https://forms.yandex.ru/cloud/62b713466855cca634ae6e31/?hs=85f10d2b8bda6cb031d85f33f8d0daa2& 💙 10 lipca 2022

   q25acs - 3cxpn9

   Ocena: 5 /5

   7s91ul

   Richelle 10 lipca 2022

   -

   Ocena: 1 /5

   I will right away seize your rss feed as I can not find your email
   subscription link or e-newsletter service.

   Do you’ve any? Please permit me know so that I could subscribe.
   Thanks.

   Rhonda 30 lipca 2022

   -

   Ocena: 1 /5

   Good replies in return of this query with firm arguments and explaining all about that.

   Opisz swoje doświadczenie

   Ułatw innym pacjentom podjęcie decyzji. Napisz opinię o swoim lekarzu, podziel się swoimi doświadczeniami!

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   *

   *

   Bardzo dobry lekarz, polecam