Zabiegi

Sprawdzone i skuteczne zabiegi medycyny estetycznej w Warszawie

Chirurgia estetyczna

Powiększenie penisa – większa satysfakcja seksualna dla obojga partnerów

Większa satysfakcja seksualna dla obojga partnerów i zadowolenie z własnego ciała – powiększanie penisa. Metody, wskazania, przebieg zabiegu

Powiększanie penisa Warszawa

Znaczna część mężczyzn w Polsce nie jest usatysfakcjonowana wielkością swoich członków, co z kolei rodzi kompleksy i problemy w kontaktach z kobietami. Wielu Polaków nie zdaje sobie sprawy, że jeden prosty zabieg może rozwiązać ich kłopoty. Ci, którzy widzą, że istnieje taka dziedzina medycyny, jak urologia estetyczna, często wstydzą się udać do lekarza. Zupełnie niesłusznie. Mimo iż powiększanie penisa dla wielu pozostaje tematem tabu, jest to zabieg bezpieczny, krótki i zyskujący coraz większą popularność. Do jego wykonania wykorzystuje się kwas hialuronowy (powiększenie penisa kwasem hialuronowym) lub autologiczną tkankę tłuszczową (powiększenie penisa tłuszczem z ciała pacjenta). Nie jest to, tak jak kiedyś, skomplikowana, kilkugodzinna operacja. Zabieg opracowano z myślą o poprawie jakości życia, samopoczucia i satysfakcji seksualnej zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Kto decyduje się na zabieg powiększania penisa?

Zabieg powiększania penisa może przynieść korzyści zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Panie i panowie zgłaszają się do gabinetów lekarskich z różnych powodów. Często mężczyźni chcą zwiększyć swoje zadowolenie z grubości i obwodu członka, a kierują nimi wyłącznie względy estetyczne. Duży członek uznawany jest przez wielu panów (oraz wiele pań) za symbol seksualnego spełnienia.

Do gabinetów lekarskich zgłaszają się też panowie, których kobiety odczuwają mniejszą satysfakcję seksualną (członek pacjenta jest za mały w porównaniu do wielkości pochwy partnerki – ma to miejsce często np. po porodach). W takich sytuacjach, aby poprawić doznania seksualne dla obu stron, panowie decydują się na zabieg powiększania, a raczej pogrubienia, członka. Dlaczego pogrubienia, a nie wydłużenia?

Wydłużanie czy pogrubianie penisa?

Średnia długość penisa w fazie wzwodu wynosi około 12-15 cm. Przeciętna długość pochwy to 7-10 cm. Najbardziej czuły punkt pochwy znajduje się na przedniej ścianie, na głębokości 2-3 cm od wejścia. Zdecydowana większość mężczyzn osiąga więc taką długość penisa, która pozwala na drażnienie najbardziej unerwionych fragmentów pochwy. To nie za mała długość penisa stanowi więc problem, a jego za mały obwód.

W związku z powyższym podczas zabiegów specjaliści z zakresu urologii i medycyny estetycznej skupiają się w głównej mierze na zwiększeniu obwodu nasady członka oraz żołędzi. Ma to znaczny wpływ na zwiększenie intensywności doznań seksualnych i satysfakcję podczas współżycia dla obu stron.

Na czym polega zabieg powiększania penisa?

Zabieg powiększania penisa może być przeprowadzany na różne sposoby z wykorzystaniem różnych rodzajów „wypełniaczy”. Jedną z bardziej popularnych do niedawna metod powiększania prącia była falloplastyka – około 2-godzinny zabieg chirurgiczny, który polega na nacinaniu więzadeł procowatych, mocujących prącie do kości łonowych. Falloplastyka wykonuje się w znieczuleniu ogólnym, a okres rekonwalescencji jest wydłużony w stosunku do innych metod.

W przeszłości wykonywano też zabiegi powiększania penisa silikonem, jednak wiązało się to z ryzykiem utraty czucia w członku czy bliznowaceniem tkanki podskórnej. Na szczęście, dzięki osiągnięciom wybitnych specjalistów w dziedzinie chirurgii estetycznej, opracowano znacznie bezpieczniejsze, skuteczniejsze i mniej inwazyjne metody powiększania penisa.

Obecnie do zabiegu powiększania penisa wykorzystuje się autologiczną tkankę tłuszczową pobraną z ciała pacjenta lub preparaty na bazie kwasu hialuronowego (który naturalnie występuje w ciele człowieka).

Powiększenie penisa tłuszczem

W przypadku powiększania penisa własną tkanką tłuszczową, przed zaaplikowaniem jej do ciała pacjenta, przeprowadza się zabieg liposukcji i preparacji. Tkanka tłuszczowa zostaje pobrana z wybranego przez lekarza miejsca, następnie zostaje oczyszczona i opracowana w taki sposób, by uzyskać jak najlepsze efekty. Innowacyjne systemy separacyjne zapewniają sterylność i bezpieczeństwo pobranych tkanek. W nowoczesnych klinikach podczas procesu preparacji pobranego materiału specjaliści wytwarzają też koncentrat z komórek macierzystych. Komórki macierzyste wspomagają procesy regeneracyjne, wzmacniają efekt przeszczepu i powodują, że przeszczepiany materiał nie wchłania się za szybko.

Konsultacja z lekarzem przed zabiegiem

Przed zabiegiem konieczna jest wstępna wizyta u lekarza. Z uwagi na intymny charakter zabiegu specjaliści, którzy przeprowadzają konsultacje i zabiegi, muszą wykazywać się taktem i subtelnością. Pacjenci powinni czuć się pewnie, swobodnie i komfortowo.

W trakcie wizyty konieczne jest wykluczenie wszelkich czynników, które byłby przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu. Wywiad lekarza z pacjentem dotyczy m.in. przebytych zabiegów, uczuleń czy chorób przewlekłych. Po wstępnej wizycie i pozytywnym wyniku wywiadu lekarz kwalifikuje pacjenta do zabiegu. Ponadto udziela też wszelkich niezbędnych informacji na temat samej procedury i okresu pozabiegowego. Konieczne jest też ustalenie oczekiwań dotyczących efektu i ich konfrontacja z możliwościami, jakie daje zabieg powiększania penisa.

Przed zabiegiem obowiązkowo wykonuje się też badania fizykalne.

Przebieg zabiegu powiększania penisa

Zabieg powiększania penisa odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Precyzyjna blokada nerwu płciowo-udowego powoduje, że procedura jest całkowicie bezbolesna. Czas trwania zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego to zwykle 30-45 minut. W przypadku powiększania członka tłuszczem własnym procedura trwa nieco dłużej – około 90-120 minut, ponieważ wszczepienie materiału poprzedzone jest pobraniem i opracowaniem tkanki tłuszczowej np. z podbrzusza.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym czy tłuszczem własnym odbywa się poprzez implementację materiału przy pomocy cieniutkich kaniuli. Lekarz przeprowadza zabieg w sposób precyzyjny, tak by zachować najwyższy poziom bezpieczeństwa i by uzyskać jak najlepsze efekty.
Po zabiegu pacjenci zwykle pozostają pod obserwacją lekarza przez około 60 minut. Po tym czasie mogą opuścić klinikę i wrócić do domu.

Zalecenia po zabiegu powiększania członka

Po przeprowadzonym zabiegu pacjent może od razu wrócić do codziennych czynności. Musi jednak powstrzymać się od aktywności seksualnej przez około 3-4 tygodnie. Po tym czasie nie ma przeciwwskazań do współżycia. Wręcz przeciwnie – lekarze często zalecają aktywność seksualną, która wpływa korzystnie na ukrwienie przeszczepianych komórek.
Przez 3-4 tygodnie należy też powstrzymywać się od aktywności fizycznej, jednak takie zalecenia otrzymują zwykle pacjenci, którzy poddali się zabiegowi powiększania penisa z wykorzystaniem komórek tłuszczowych (wysiłek fizyczny może mieć niekorzystny wpływ na miejsce pobrania tłuszczu).
Po około 10-12 dniach konieczna jest wizyta kontrolna, podczas której usuwany jest szew skórny, założony w miejscu wprowadzenia kaniuli.

Efekty zabiegu powiększania penisa

Ostateczne efekty zabiegu są widoczne po około 2-3 tygodniach. Utrzymują się zwykle od 1,5 roku do 2 lat. Po tym czasie możliwe jest ponowne wykonanie zabiegu.
Uzyskane rezultaty są uzależnione m.in. od rozmiaru penisa przed zabiegiem, ilości podanego materiału czy współpracy pacjenta z lekarzem po zabiegu.

Objawy po zabiegu

Po aplikacji kwasu hialuronowego lub materiału z komórkami macierzystymi mogą wystąpić objawy, takie jak obrzęk, przejściowa bolesność czy zasinienie. Niewielka grupa pacjentów może odczuwać tzw. gąbczastość prącia. Nie jest to jednak powikłaniem po zabiegu i nie utrudnia normalnego funkcjonowania.
Powiększanie penisa, jak każdy zabieg, niesie za sobą jakieś ryzyko. W tym przypadku nie jest ono jednak wysokie. Aby uniknąć powikłań, konieczne jest odpowiednie przygotowanie pacjenta do zabiegu, wykonanie badań oraz stosowanie się przez pacjenta do zaleceń.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są:

 • Zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • Stulejka,
 • Choroby zapalne pachwin lub narządów płciowych,
 • Problemy z potencją,
 • Uczulenie na składniki podawanych preparatów.

Zatem jeśli martwi cię rozmiar twojego penisa (członka) i zastanawiasz się jak go powiększyć, to najlepszym i bezpiecznym sposobem będzie udanie się do lekarza, który dobierze odpowiednią metodę, bo nie ma idealnego sposobu dla każdego mężczyzny.

Bardzo ważne jest również aby rozważyć w jakim celu chcesz powiększyć swojego penisa, czy powiększenie penisa ma spełniać wymagania kobiety czy zaś zaspokoić Twoje ego? Pamiętaj, że kobiety nie potrzebują bardzo dużych członków aby osiągnąć orgazm. Ważniejsze natomiast jest to ile mężczyzna jest w stanie wytrzymać, jego czułość wobec kobiety oraz sprawne umiejętności w zbliżeniu intymnym.

Oczywiście rozmiar (długość) męskiego członka jest również ważna,  ale nie zapominaj o grubości członka, ponieważ grubość penisa odgrywa kluczową rolę podczas penetracji. Grubość członka jest szczególnie ważna jeśli kobieta ma za sobą chociaż  jeden lub więcej porodów naturalnych. Więc jak zwiększyć grubość penisa?

Rewitalizacja i pogrubienie penisa 

W celu pogrubienia członka stosuje się praktycznie identyczne metody jak przy wydłużeniu penisa, ponieważ większość metod działa zarówno na długość jak i grubość prącia.

Jakie są jeszcze metody powiększenia i pogrubienia penisa?

Wielu panów szuka w internecie „złotego środka”, dzięki któremu ich penis stanie się dłuższy i grubszy i nic w tym dziwnego, ponieważ według statystyk aż 80% mężczyzn nie jest zadowolonych z grubości lub długości swojego członka!

Najcześciej znajdują odpowiedź poprzez reklamy produktów farmaceutycznych, które lawinowo zalewają rynek np:

 • Krem na powiększenie penisa
 • Żel na powiększenie penisa
 • Maść na powiększenie penisa
 • Pompki na powiększenie penisa

I zapewne jeszcze wiele innych „złotych środków”, które działają cuda można znaleźć w internecie, ale czy są skuteczne?

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, ale zapewne działają chwilowo, a mogą nieść za sobą wiele niepotrzebnych nikomu konsekwencji! Lepszym sposobem zapewne będą ćwiczenia członka, a najbardziej skutecznym i dającym natychmiastowy efekt powiększenia i pogrubienia będą zabiegi wykonane przez lekarza specjalistę.

Powiększenie penisa Warszawa

Zastanawiasz się gdzie w Warszawie powiększyć penisa? Jest bardzo wiele gabinetów medycyny estetycznej oraz chirurgii estetycznej i urologii, które w swojej ofercie mają zabieg powiększania penisa i choć dużo mniej jest reklam związanych z gabinetami w porównaniu do środków farmaceutycznych, to mężczyźni coraz częściej decydują się na odwiedzenie gabinetu. Dzieje się tak, ponieważ szukają skutecznego sposobu, ale również bezpiecznego dla swojego zdrowia.

Jak wybrać gabinet w Warszawie?

Przede wszystkim polecamy gabinety, które w swojej ofercie mają opisane metody, ale również mogą przedstawić zdjęcia przed i po powiększaniu penisa – często zdjęcia są dostępne tylko w gabinecie, ale też czasem na stronie internetowej gabinetu. Ważne jest również doświadczenie lekarza, czy gabinet lub klinika jest znana, czy wykonuje już od dawna zabiegi powiększające penisa.  Sprawdź naszą listę gabinetów i lekarzy, którzy wykonują powiększanie penisa w Warszawie i okolicach.

Polecamy obie metody, jako najbardziej bezpieczne i skuteczne

 •  Powiększanie męskości własnym tłuszczem

Transplantacja własnego tłuszczu to zabieg, którego efekty są widoczne natychmiast i utrzymują się przez długi czas.

 • Powiększanie męskości kwasem hialuronowym

Zabieg powiększenia penisa z wykorzystaniem kwasu hialuronowego stanowi obecnie najpopularniejszą metodę powiększania prącia i pozwala wydłużyć członka o 4-5cm oraz zwiększyć jego obwód o 2-3cm.

 

Polecane kliniki: